Web Yazılım

Yazılım teknolojisi ile birçok sektöre hız ve sistem kazandıracak yenilikler kazandırıyoruz, Siz de firmanızın dijitalleşmeye ihtiyaç duyduğu her alanda yazılım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz bir projenizi tüm detayları ile inceliyor, fikir ekibimiz ile dijital dünyaya taşımak için tüm yönleriyle analiz ediyor ve firmanıza özel çözümler üretiyoruz.  Mobil veya Web tabanlı çalışan tüm projeleriniz için ihtiyaçlarınızı belirliyoruz ve dilediğiniz platforma özel yazılım projeleri üretebiliyoruz. 

Yazılım'ın her alanda önem kazandığı gerçeğinden yola çıkarak operasyon süreçlerinizi otomasyona bağlayabilir, mağazanız için 24 saat çalışan bir e-ticaret sitesi ile satışlarınızı arttırabiliyoruz. Aklınıza gelen tüm iş süreçlerine özel çözümler üretebilen yazılım ekibimizle öncelikle isteklerinizi titizlikle dinliyor sonrasında size yaratıcı işlevsel çözümler üretiyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

 

  • Özel Yazılım Geliştirme
  • Entegrasyon Yazılımları
  • Mobil Uygulama
  • İş Akış Süreç Yazılımları
  • E-ticaret Yazılımları

Özel Proje Geliştirme 

Sektörünüze veya markanızın ihtiyaçlarına yönelik yaptığınız işlem adımlarını yazılım otomasyonları ile hızlı ve güvenilir ortamda süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz, İş süreçlerinden, personel sistemine, sipariş yazılımlarından mobil tabanlı çalışan özel uygulamalara kadar birçok alanda yazılım çözümleri üretiyoruz.

Siz de firmanıza en uygun yazılım çözümleri için fikir ekibimiz ile bir araya gelebilir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, tüm süreçlerinizi analiz ederek size en uygun yazılımı hazırlıyor ve süreklilik anlamında bakım hizmetleri ile firmanızı destekliyoruz.

Hayalinizdeki yazılım projesini bizlerle paylaşabilir ve size sunacağımız çözümlerle hızlıca dilediğiniz projeye sahip olabilirsiniz.

E-ticaret Yazılımları

Kişisel veya kurumsal markaların isimlerini dijital dünyaya taşımaları günümüz teknoloji çağında bir seçim değil ayakta kalabilmenin bir şartı olduğunu söyleyebiliriz. Elektronik ticaret 2000 yıllarından beri hayatımızda olmasına rağmen son dönemlerde iyice aramızda kendini göstermektedir. Kullanıcılarına güvenli, zahmetsiz ve uygun fiyatlı alışverişi sunan e ticaret, Potansiyel müşteriler, ilgili ürün veya hizmetler için gerekli tedarikçiler ve kurumsal iş ortaklarınız arasında web ara yüzünden gerçekleştirilen satın alma ve ödeme işlemlerinin tamamına verilen isimdir.

Siz de firmanızı 24 saat satış yapabileceğiniz bir e-ticaret platformuna taşıyabilir, mağaza ve yerinden satış deneyimine ek olarak online satış sistemlerini kullanarak markanıza ekstra pazarlama avantajı kazandırabilirsiniz. Markanızı ve sektörünüzü analiz ediyor, tüm e-ticaret sistemlerinden hangisinin sizin için uygun olacağına karar veriyoruz. Sunduğumuz çözümlerin tamamında deneyimlerimizi kullanarak size en hızlı ve ekonomik yöntemi kullanabilmeniz için yardımcı oluyoruz. Kargo sistemlerinden , ödeme sistemine kadar kusursuz çalışan altyapılar ile firmanızı hızlı bir şekilde e-ticaret süreçlerine dahil ediyor ve satışlarınızı arttırabileceğiniz dijital pazarlama yöntemleri ile destekliyoruz.

Firmanız ile ilgili bir e-ticaret platformu kurmak veya mevcut platformunuzdan verim alamıyorsanız uzman ekibimizle iletişime geçerek bu konudaki deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Entegrasyon Yazılımları 

Yazılım ve sistemlerinizi birbiriyle konuşabilen yazılımlar ile birleştiriyor , bu sayede tüm verilerinizi tek havuzda toplayarak size tek platform üzerinden tüm yazılımlarınızı veya sistemlerinizi yönetebilmenizi sağlıyoruz.  E-ticaret yazılımları ile stok programlarını veya Crm yazılımlarınız ile yeni sistemlerinizi birbiri ile entegre çalışabilen yazılımlara dönüştürüyoruz.

Siz de birden fazla sisteme adapte olmak yerine tek bir yazılım üzerinden bir çok veri ve sistemi kontrol etmek için yazılım ekibimizle iletişime geçebilir ve firmanıza özel çözümler üretebilirsiniz.

 

W-Code Avantajları

  • Tüm yazılım çözümlerimizde güvenlik altyapısı ile fark yaratıyoruz.

  • W-Code ile sektörel yazılımlar üretiyor ve sektörlere özel çözümler üretiyoruz, Sektörel yazılımlarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Sürekli çalışan entegrasyon çözümlerinde sorunsuz yazılımlar üretiyoruz.

  • Projelerinizi özgün yazılımlarla üretiyoruz, destek hizmetlerimiz ile sürekli destek veriyoruz.
En Son Projelerimiz