Biz Kimiz?

90'lı yıllardan günümüze kadar hızlı gelişen teknolojinin hayatımıza olan etkisini yıllardır araştırıyoruz ve firmaları bu değişime adapte olabilmesi için internet ortamı , yeni medya uygulamaları ve görsel hizmetler alanına destekliyoruz.

Projeye değer katmak için yeni fikirler üretiyoruz,

Dijitalleşen dünyanın en güçlü yönü iletişim kanallarının artması ve tüm bu kanalların iyi kullanıldığında ticarete olan pozitif etkisinin gözardı edilemediği bir süreci yaşıyoruz. 90'lı yıllardan günümüze kadar hızlı gelişen teknolojinin hayatımıza olan etkisini yıllardır araştırıyoruz ve firmaları bu değişime adapte olabilmesi için internet ortamı , yeni medya uygulamaları ve görsel hizmetler alanına destekliyoruz.

Tüm bu süreçlerin birbiri ile ilişkilerini projelendirmiş bir ekip olarak , ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizle buluşturacağınız, size kesintisiz ulaşabilecekleri internet ortamına firmanızı kullanıcı dostu tasarımlar ile hazırlıyoruz, bu hazırlık sürecinde sosyal medya mecraları ve yeni medya kanalları ile olan ilişki düzeyinizi araştırıyor ve bu süreçlere sektörünüzde sizi bir adım öne gelecek şekilde konumlandırıyoruz. Tüm bu işleri yaparken ürün ve hizmetlerinizi müşteriniz ile buluşturacak görsel çözümler noktasında profesyonel bir ekip ile çözümler üretiyoruz.

Profesyonel çözümler üretirken firmaların ihtiyaçlarını analiz eden, ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm üretmek için var gücüyle çalışan bir fikir ve tasarım ekibimiz ile kesintisiz hizmet veriyoruz. Tüm firmaların bu süreçleri yönetirken kaybettikleri zamanı onlara geri kazandırmak üzere web tasarım ve yazılım hizmeti,e-ticaret sistem yazılım/tasarım/danışmanlığı , ürün ve katalog fotoğraf çekimi, tanıtım filmi , sosyal medya danışmanlığı , bülten tasarımları, özel tasarım hizmetler, kurumsal kimlik tasarımı, Reklam (broşür,flyer,kurumsal kimlik) Baskı ve Tasarım, Adwords süreçlerinde profesyonel ekibimizle faydalı projeler üretiyoruz.

Bazen şık bir ofise sahip olup , iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmayabilirsiniz, veya mükemmel bir ürün tasarlayıp iyi fotoğraflanmayabilir, Bu yüzden tasarıma bütünsel yaklaşıp firmaya bir elbise hazırlıyoruz, tümüyle sizi yansıtan yeniliklere hızlı adapte olabilen tasarımlar ve görseller üretiyoruz.

 

TASARIM BÜTÜNSELLİĞİ FİRMAYA KAZANDIRILAN EN ÖNEMLİ VİZYONDUR !

Wucize
Kreatif, Kurumsal