Geleceği tasarlıyoruz

Web Tasarım | Yazılım

01

Creative Web Agency.

Firmanızı modern tasarımlar ve sağlam altyapı ile internete taşıyoruz.

Gün geçtikçe olmazsa olmazlarımızdan olan internet günümüz teknolojisinde gerek kurumsal gerekse kişisel planlamalarda büyük katkılar sağlamaya devam ediyor.

Günümüzde en büyük reklam,tanıtım ve kar amaçlı yapılan bütün çalışmalarda internet katkısını büyük ölçüde kanıtlamıştır.Siz de eğer internet dünyasında hala yerinizi almadıysanız veya hazır bulunan web sitenizden memnun değilseniz interaktif ekibimiz ile internet dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Araştırmalara göre....

01

Marka Danışmanlığı Analiz

Proje tekliflerinizi hazırlamadan önce çalıştığınız iş alanına ait bir analiz yaparak , rakiplerinizden sizi ön plana taşıyacak tekliflerle , inovatif ve modern bir teklif hazırlıyoruz.

02

Proje Yönetimi Planlama

Web Yazılım sürecinizi reklam,pazarlama gibi araçların yönetimi konusunda planlayarak sizleri sosyal medya , web sitesi ve reklam kampanyaları konusunda destekliyoruz

03

Modern Yazılım Mimarisi TASARIM VE YAZILIM

Tüm tasarım ve yazılım süreçlerinde yenilikçi yapıları gözönünde bulundurarak en son teknolojilere uygun responsive ve kullanıcı yaklaşımlı projeler üretiyoruz.

04

Kesintisiz Hizmet Destek Hizmetleri

Tüm projelerimizin kesintisiz yayınları ve sorunlarıyla ilgileniyor, çözümcü yaklaşımlar ile firmanızı destekliyoruz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz
Rakip analizleri yaparak rekabette sitenizi 1 adım önde tutuyoruz.
Kurumsal (Ticari) Web Tasarım

Siz de firmanızı kurumsal iş ortaklarınıza müşterilerinize en iyi şekilde ifade edebilmek için internetteki yerinizi alarak, görsel açıdan firmanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz

Ürünlerinizi doğru adımlar ile tanıtıyoruz
Tanıtım Web Site Tasarımı

Yeni ürünler, projeler, lansmanlar, organizasyonlar ve daha bir çok tekil veya çoğul kampanya ürün tanıtımlarınızı internete taşıyarak görsel olarak reklamlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Adınızı internete taşıyoruz
Biyografi - Web Site Tasarımı

Bireysel projelerinizi(kitap, müzik,albüm vb) internet üzerinden kitlelere ulaştırabilir, internet kullanıcılarının size daha kolay yoldan ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzün yeni ticaret modeli "E-ticaret"

Gelişen internet dünyasında günümüz ticareti haline gelen e-ticarette yerinizi almakta gecikmeyin. Perakende satış koşullarının aksine internet dünyasında kendi satış mağazanızı açabilir ve bu şekilde 7/24 Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Paypal, Havale gibi ödeme yöntemlerini kullanarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Sektör liderleri ile yaptığımız iş antlaşmaları sayesinde dilerseniz paket bir yazılım kullanarak çok kısa sürede satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm ödeme modülleri ve kargolama koşulları ve içerik yönetimi ile ilgili uzman ekiplerimiz sayesinde yönetici panelinizi kolayca yönetebilirsiniz.

02

E-Commerce Projects
Internet Marketing & CMS
Google sıralamanızı yükseltebileceğiniz stratejiler üretiyoruz.
Adwords | SEO

Firmanızı google aramalarında rakiplerinizin önünde konumlamak için Reklam ve organik aramalar için SEO çözümleri üretiyoruz.

Sosyal medya araçlarında markanızı güçlendiriyoruz
Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı Facebook,Instagram,Twitter,Pinterest gibi uygulamalarda güncel tutarak kitlenizi arttırıyoruz.

İnternette güncel kalmanızı sağlayarak markanızı ulaşılabilir tutuyoruz.
İçerik Yönetimi

Web Site ve Sosyal Medya içeriklerinizi düzenli aralıklarla güncelleyerek firmanızı her platformda güncel tutuyoruz.

Stil Spor

Web Tasarım | Yazılım (ASP.Net)

Uzm. Dr. Ahmet SÜMEN

Web Tasarım | Yazılım

PINKO Turkey

Danışmanlık (E-Shop)

Dent Mimarlık

Web Yazılım | İçerik Yönetimi

Contex TR

Web Tasarım | Yazılım(ASP.Net)

Tohum Design by Verda ALATON

Yazılım Danışmanlık

Marmara Pastanesi

Web Tasarım | Yazılım

Valide Restaurant

Web Yazılım | Sosyal Medya

Özenir Kapı

Web Tasarım | Yazılım

Sık Sorulanlar
Günümüz teknolojisinde gün geçtikçe artan internet kullanımı sayesinde , internet insanların en etkili iletişim araçlarından biri olmayı başardı. Firmalar ve kişiler bu ortamda erişilebilirlikleri seviyesinde değer kazanıyorlar. Diğer reklam araçlarına göre daha az maliyetli olması da internette bulunmanın avantajlarından biri... Siz de ulaşılabilir olmak için bir an önce internet dünyasındaki yerinizi almanız gerekmektedir. Bu sayede firmanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize daha hızlı yoldan ulaştırabilirsiniz.
Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay web sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin sitenizde sizi en hızlı şekilde tanıyabilmeleri ve hizmetlerinize kolayca erişebilmeleridir. Kullanıcı dostu sade tasarımlar ile sitenizin anlaşılabilirliğini arttırarak amacınıza uygun içerikler üretebilirsiniz. Müşteri/Kullanıcılarınızın size erişimlerini en hızlı yoldan sağlamak adına sağlam SEO(Arama motoru optimizasyonu) sistemi ile sitenizin hazırlanmış olması gerekmektedir. Tüm bu süreçte arama motorlarında ilk sayfalarda erişebilir olmak sitenizin ve firmanızın da değerini arttıracaktır. Tasarım açısından sitenizin tüm internet erişim araçlarında düzgün görüntüleniyor olması ve özellikle Mobil internet kullanımının yaygınlaştığı günlerde Mobil uyumlu (responsive) tasarıma sahip olmanız gerekmektedir.
Projelerimizde işinizin zaman planlaması genelde 10 gün ile 30 gün arasında değişebilmektedir. Sizden gelen talepler doğrultusunda bu süreci eh hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz. Özel butik yazılım projeleri için teklif ve görüşmelerimizde süreç konusunda sizi bilgilendiriyoruz.
İnternetten ürün satmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bir e-ticaret yazılımına sahip olmanızdır. Bu konuda sizlere dilerseniz paket yazılımlar dilerseniz de özel yazılımlar üretiyoruz.
Paket yazılımlar mevcut e-ticaret modeline göre hazırlanmış çalışan sistemlerdir. Bu model sayesinde size hızlı bir şekilde çalışan sistemi kurabiliyoruz. Bu sistemi seçmeniz durumunda ortalama 10 gün içerisinde tüm ürünlerinizi yükleyip satışa başlayabilirsiniz. Özel yazılımlar ise paket yazılımların yetersiz kaldığı kampanya düzenleme, farklı satış modülleri ve kendinize özel bir yazılımınız olmasını istediğiniz durumlarda kullanabilirsiniz. Ortalama 45 iş günü proje süresi mevcuttur projenin detay bilgilerinwe göre bu süre değişiklik göstermektedir.
Sitenizin kurulumundan sonra satışa yönlendirebilecek hamleler ile ilgili reklam yönetimi, müşteri yönetimi , ürün tedarik zinciri ve daha bir çok konuda sizlere eğitim veriyoruz. Aynı zamanda görsel içerik düzenleme, içerik yönetim ekibimizle de sizlere daha iyi hizmet sunabilmeniz açısından destek veriyoruz.
İnternet Marketing , son 10 yılda giderek artan internet kullanımı sayesinde sizi hiç tanımayan müşterilere firmanızı daha ekonomik bir şekilde tanıtmanızı ve büyümenizi sağlayacaktır. Daha alansal kamopanyalar oluşturabilir, zaman ve bölge seçimlerinizle reklam etkinliğinizi ayarlayabilirsiniz. Düşük bütçelerle bile çok etkili sonuçlar üretebilen internet reklamları için sizde vakit kaybetmeden yerinizi alabilirsiniz.
Günümüzde ticaret yapmanın yöntem değiştirdiği değiştirilemez bir gerçek olmasına rağmen , firmalar bu konuda önlem almakta gecikebiliyor ve yeni sistemlere adapte olmanın ticari katkılarını kaçırabiliyorlar , Eskiden tv reklamlarıyla elde edilen gelirin, insanların sosyal medya kullanım sürelerinden dolayı bu mecralara kaydığını biliyor muydunuz?
Instagram, Facebook,Linkedinn gibi bir çok sosyal medya kanalında markanızı aktif tutarak kitlenizi geliştirebilir, ticaret ağınızı büyütebilirsiniz , hemen hemen tüm sektörlerde hedef kitleye ulaşabileceğiniz sosyal mecralarda firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için bizlerle iletişimde olabilirsiniz.