Kurumsal, kreatif tasarım

Kurumsal Marka Kimlik

01

Creative Design Agency.

Markanızı kurumsallaştırıyoruz,

Markanızı iş hedefleri çerçevesinde rakiplerinden bir adım önde konumlandırmak üzere Logonuzdan , kartvizitinize , ofis tasarımınızdan internet sitenize kadar bir çok detayda aynı dili konuşan tasarımlar üretiyoruz,

Bütünsel yaklaşımlarla tasarımlarınızı planlayarak kurumsal marka danışmanlığınızı yapıyoruz , Firma basılı dökümanlardan , dijital dökümanlara kadar bir çok konuda profesyonel tasarım ekibimizle firmanıza destek veriyoruz, Görselliğin öneminin her geçen gün arttığı dünya ticaretinde , ürün ve markanızı kaliteli tasarımlar ile ticaretinize pozitif kazançlar sağlamak üzere çalışıyoruz.

Tasarım ve Baskı Hizmetlerimiz
Tasarımınız marka ve ürün kalitenizi etkileyen en önemli faktördür !
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Yeni firmanıza veya mevcut firmanıza uygun Logo tasarımından , katalog tasarımlarına ve araç giydirme projelerine kadar bir çok alanda kurumsal kimlik tasarımı üretiyoruz

Basılı dökümanlarınız uzun yıllarca markanıza değer katan unsurlardır.
Katalog ve Broşür Baskı

Firmanız için hazırlanan tüm çalışmaların aynı zamanda baskı (kartvizit,katalog,broşür,karton/bez çanta vb.) işlerini gerçekleştiriyoruz.

Haftalık veya aylık bültenler ile müşteriniz ile daha sık buluşun !
Mailing ve Bülten Tasarımı

Markanız için haftalık veya aylık hazırlanan bülten tasarımları , kampanya ve ürün çalışmalarınız için hazırlanacak olan mailing tasarımlarını kurumsal kimliğinize uygun olarak üretiyoruz.

Tasarımda "Bütünsel Yaklaşım"

Tüm dünyada zorunluluk seviyesine ulaşan tasarım ihtiyaçlarında iyi analiz ile firmanıza ait renkler oluşturup tüm tasarımlarınızı bütünsel olarak kurguluyoruz .

İyi bir web sitesine sahip olmak bazen firmanızın imajı açısından yeterli olmayabiliyor , toplantıda verdiğiniz kartvizitlerden , teklif gönderdiğiniz dosyalara kadar birçok konuda firmanızı renk, tasarım olarak ifade eden bütünsel bir tasarım oluşturmak artık çok önemli hale geldi .

Sektörünüzde logonuzu , renklerinizi ve ikonunuzu ayrı ayrı gören her müşterinin sizi tanıması adına çalışmalar üretiyoruz, ve yeni çalışacağınız firmalara verdiğiniz kartvizitten teklif dosyasına oradan sizi incelemek adına girdikleri web sitenize kadar bütün detayları en iyi şekilde planlıyoruz.

02

Holistic Design for your Brand
Sık Sorulanlar
Firmanızın sektörde genellikle belirli standartlara sahip firmalar arasından sıyrılabileceği , firmanızın kurumsallığını yansıtan tasarımsal ve basılı araçlardır. Kurum hakkında iyi bir izlenimin öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik çalışmasından geçiyor. Firmanızın logosu ve renkleri ile müşterinize en akılda kalıcı reklam yönetimini uygulayabilirsiniz. Unutmayın harcadığınız tüm kuruluş giderleri içerisinde kurumsal kimlik çalışmanız firmanızın en ekonomik yollardan akılda kalıcılığına ve vizyonuna etki edecektir. Bu yüzden yeni kurulan firmalar için ve daha önce bu tarz çalışmalar gerçekleştirmemiş firmaların, logo,antetli kağıt,dosya,araç giydirme,bayrak ,afiş vb. bir çok alanda çalışmalarının olması kullanıcı/müşteri üzerinde pozitif yönde büyük bir etki yaratacaktır.
Tüm alanlarda hizmet destek ajansınız olmayı hedeflerken tasarım alanında dergi,afiş,flyer,menü vb. tasarımlarınızda profesyonel hizmet veriyoruz. Tüm bu tasarım işlerinizde 1. sınıf baskı metodları ile ürününüzü istediğiniz ölçü ve çalışmalarda baskı yapabiliyoruz.
Firmanızın kampanyalarını, duyurularını,indirimlerini,adres değişikliğini,bildirgelerini e-posta yoluyla hızlı bir şekilde milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Etkili bir tasarım ile mailingde, mailinizin açılma oranını arttırabilir , desteklenen görsellerle daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Bu tür işlerinizde bülten örneklerimizden faydalanarak teklif alabilirsiniz. .