Fotoğraf ve Video

Kurumsal Film ve Fotoğraf

01

PHOTOGRAPHY AGENCY

Markanızın Görselliğini arttırıyoruz

Fotoğraf ve Video kalitenizi arttıracak hamleler için profesyonel destek veriyoruz, özellikle web sitesi , basılı dökümanlar ve diğer tüm araçlarda markanızı temsil edebilecek görseller ile markanızı yukarı taşıyoruz.

Araştırmalara göre eskiye oranla çok daha hızlı yaşıyoruz. Kabul etmek gerekir ki etkileşim için çok daha kısa zamana ihtiyacımız var. Görsel içerik doğal olarak daha kolay etkileşim sağlıyor. Bu yüzden tüm alanlarda görselliğin önemi artmışken markanızı en iyi şekilde temsil edebilecek görsel içerik üretmek markanızı rakiplerinden önde tutacaktır.

HİZMETLERİMİZ
Ürünlerinizin dilediğin fon önünde profesyonel çekimini yapıyoruz.
E-shop/Katalog Ürün Çekimi

Ürünlerinizin istediğiniz fon önünde profesyonel çekimleri sonrası re-touch yaparak istediğiniz format ve ölçüde size teslim ediyoruz.

Ürünlerinizi styling yaparak imaj çekimleri gerçekleştiriyoruz.
Still Life Ürün Çekimi

Genelde Ürün ve Yemek fotoğrafçılığında dönüşümleri yüksek, imaj çalışması yapıldıktan sonra profesyonel fotoğraf çekimi ve re-touch yaparak istenilen format ve ölçüde size teslim ediyoruz.

Profesyonel model eşliğinde etkileşimi yüksek fotoğraf çekiminizi gerçekleştiriyoruz.
Mankenli Ürün Çekimi

Tekstil ve aksesuar sektöründe profesyonel model eşliğinde dönüşümü yüksek , fon önünde veya dış mekanda profesyonel fotoğraf çekimi ve re-touch yapıldıktan sonra istenilen format ve ölçüde size teslim ediyoruz.

Firmanıza özel Tanıtım Filmi

Web sitesi veya sosyal mecralarınız için işinizi güçlendirecek tanıtım filmleri ile müşterilerinizle etkileşiminizi arttırıyoruz, Tanıtım filmleri ile akılda kalıcılık ve güvenirlik noktasında ekstra güven oluşturabilirsiniz.

Projenizi, ürünlerinizi, iş ortamınızı veya yeniliklerinizi kreatif çözümlerle , profesyonel kurgu ve montajla tanıtım filminizi oluşturuyoruz. Yeni medya mecralarının tümünde daha çok izlenme ve etkileşimle tanıtım filminizle işinizi yansıtabilirsiniz.

Sizde bu mecralarda etkili iletişim yöntemlerine uygun tanıtım filmleri hazırlamak isterseniz ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

02

Tanıtım Filmi